Bana Ulaşmak İçin;

İzleyiciler

2 Mart 2011 Çarşamba

Herkes gibi ,acaba bugün bloguma girebilirmiyim? telaşıyla açtım bilgisayarımı.Şimdilik girebiliyorum.Hemen bunu değerlendirmem lazım.Yaptığım işlerden paylaşayım istedim.Umarım sizlerinde görme şansı olur.
Sevgiyle kalın


Aşağıda ki kutunun üzerindeki kanaviçe, ablam Pelin'in el işi.Bu parçayı nasıl değerlendiririz diye düşündük kutunun üzerine yerleştirdim.Bakalım sizlerde beğenecekmisiniz.?Yanına da takım olsun diye bir yüzük kutusu yaptım. 

KANAVİÇE İŞLEMELİ TAKI KUTUSU


 
 

MAVİ KUŞLU TAKI KUTUSU 


BİRAZDA KENDİMİ ŞIMARTTIM.........

PINAR'IN MUTFAĞI TEPSİM
MUTFAK TABUREM

Eğer blogumuz el verirse,bir kaç çalışmamın son düzenlemelerini de yapıp sizlerle paylaşacağım.Bloglarımız susmadıkça paylaşmaya ve güzelliklere devam edeceğiz.

1 Mart 2011 Salı

BLOGUMA DOKUNMA......Blogspot kapatılıyormuş..tahminen son yazı bu..


Önemli olan bu sayfalarda birlikte birşeyler paylaşabilmekti, ama olmadı. Belki kısa süre açılır..İnternette yayınlanan verilerin kontrolünün her geçen gün zorlaştığı şu günlerde internet sitelerine uygulanan sansürlere bir yenisi daha ekleniyor.


YouTube yasağını yakınlarda kaldırmış olan ülkemizde şimdi de başka bir internet engeliyle yüz yüze geldik.


Ücretsiz blog sağlayıcısı Blogspot; Lig TV ve Dsmart maç yayınlarını izinsiz olarak yayınlayan bloglar nedeniyle mahkeme kararıyla erişime kapatıldı.


Birçok blogcunun yazılarını ücretsiz olarak yayınlamasını sağlayan Blogspot sitesi ve yazılarını bu sağlayıcıda barındıran blogcular bu durumdan çok etkilenek gibi.Bu engellemenin bilgiye erişme ve iletişim özgürlüğünü kısıtladığını düşünen blogcular ise sosyal medya üzerinden bloguma dokunma etiketiyle yazdıkları postlarla seslerini duyurmaya başladılar bile.Bunun olmamasını diliyor,sorunsuz,sansürsüz görüşmeyi arzu ediyorum.
Olurda bir daha görüşemessek diye,
Sevgiyle kalın BLOGDAŞLARIM diyorum......